GRONO PEDAGOGICZNE

Grzegorz Baczewski – Świetlica

Jadwiga Baczewska – Podstawy Przedsiębiorczości, Geografia

 Anna Baszowiecka – Pliś – Matematyka, nauczyciel współorganizujący kształcenie

 Dorota Bieńkowska – Geografia, nauczyciel współorganizujący kształcenie

Agata Bożek – tyflopedagog, nauczyciel zajęć artystycznych

Janusz Brakoniecki – Biologia

 Ewa Budziak – Pedagog

 Jarosław Dobrzeniecki – Religia

 Robert Gawroński – doradca zawodowy

 Aleksander Gierba -Język angielski

Elżbieta Górka – Edb, wychowanie fizyczne

 Karolina Janik – Macikowska – Język angielski, nauczyciel współorganizujący kształcenie

Iwona Jóźwiak – historia

 Tomasz Jaskólski- informatyka

Ewa Kamińska – Biblioteka

Błażej Kolpy – wychowanie fizyczne

Andrzej Konieczny – język angielski

 Anna Kopczyńska – Język niemiecki

 Mariusz Królik – Historia, Wiedza o społeczeństwie, Historia i społeczeństwo, nauczyciel współorganizujący kształcenie

 Agata Lachowska – Matematyka,

Piotr Łastwoski – urlop bezpłatny

 Dorota Michajłow – wychowanie fizyczne, surdopedagog

 Monika Milewska – Biologia, nauczyciel współorganizujący kształcenie

Elżbieta Peczyńska – Biblioteka

Agnieszka Polińska – Język Angielski

Marta Pożarska – Język Polski

Magdalena Pryk – chemia

Sebastian Pyrzanowski – wiedza o społeczeństwie

Alicja Radzik – matematyka, nauczyciel współorganizujący kształcenie

Mirosław Rewkowski – pedagog

Przemysław Rydel – informatyka

 Sabina Rydel – Fizyka, Przyroda, nauczyciel współorganizujący kształcenie

Mariusz Sawczuk – nauczyciel współorganizujący kształcenie

Adam Sobczyk – wychowanie fizyczne

Mariola Sudzińska – wychowanie fizyczne, nauczyciel współorganizujący kształcenie

Magdalena Sułkowska – język niemiecki

Małgorzata Suszek – język polski

Agnieszka Szczerbowicz – tyflopedagog, nauczyciel współorganizujący kształcenie

 Tomasz Sztepun – Edukacja dla bezpieczeństwa,

                              Podstawy przedsiębiorczości, nauczyciel współorganizujący kształcenie

Dorota Śniady – język niemiecki

 Ewa Taranowicz – Rewalidacja Ruchowa

 Joanna Toczko – Język polski, Etyka

Barbara Truchan – język angielski

Dorota Trzcińska – rewalidacja ruchowa

Marta Urbanowicz – język niemiecki

 Małgorzata Wieczorek – Język polski, Wok, nauczyciel współorganizujący kształcenie

Grono Pedagogiczne

Dodaj komentarz