kwi 16

GEOCERYFIKAT 2014 – 2016 – JEST NASZ !!!

geocertyfikat

JUŻ W NASZYCH RĘKACH!!!

W dniu 15 kwietnia w Kurzętniku odbyła się konferencja podsumowującą GEOCERTYFIKAT,

projekt nawiązujący do pobudzania wiedzy o przyrodzie nieożywionej.

I zdobyliśmy ten  zaszczytny tytuł dla naszej szkoły,

dzięki dużemu zaangażowaniu nauczycieli

( D. Bieńkowska, M. Wieczorek, I. Żebrowska i A. Moszczyński )

a przedewszystkim

NASZYM WSPANIAŁYM UCZNIOM KLAS 3 C i 2 C ( w roczniku 2014 – 2015)

ZAPRASZAMY DO DALSZYCH DZIAŁAŃ !!!

LISTA NAGRODZONYCH : http://www.wmodn.olsztyn.pl/ocee-konkursy/124/placowki-z-geocertyfikatami.html

kwi 08

KLASYFIKACJA KLAS III

Ważne terminy dla uczniów klas III.

 

17 kwietnia ( piątek ) – Wystawienie ocen

17 kwietnia ( piątek ) – składanie podań o egzamin klasyfilacyjny  z przyczyn usprawiedliwionych;  ( EGAZMIN – 20 kwietnia –  poniedziałek)

17 kwietnia ( piątek) – składanie podań o powtarzanie klasy

21 kwietnia ( wtorek) – posiedzenie Rady Pedagogicznej dotyczącej klasyfikacji klas III.

 

24 kwietnia ( piątek) – UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE SZKOŁY

 

OD 4 maja – Matura – Terminy egzaminów i bliżesz informacje w zakładce MATURA 2015.

 

PROSIMY UWZGLĘDNIĆ PROBLEMY KOMUNIKACYJNE ORAZ ZMIANY W ORGANIZACJI EGAZMINU MATURALNEGO I PRZYBYCIE ODPOWIEDNIO WCZEŚNIEJ NA EGZAMINY!!!
mar 12

ZEBRANIE Z RODZICAMI

Serdecznie zapraszamy

na spotkanie rodziców z wychowawcami klas. Wychowawcy klas I – II przedstawią wyniki w edukacji oraz plany działania na najbliższy okres.

Wychowawcy klas III przedstawią planowane wyniki w edukacji, które pojawią się na świadectwach ukończenia szkoły oraz terminy egzaminów maturalnych.

To ostatnie zebranie dla Rodziców uczniów klas III. 

W dniu 19 marca ( czwartek) o godz. 17.00 odbędzie się kolejne spotkanie rodziców z wychowawcami klas.

1 A – sala 253 p. M. Królik

1 B – sala 252 p. A. Lachowska

1 C – sala 251 p. J. Toczko

2 A – sala 242 p. A. Baszowicka – Pliś

2 B – sala 147 A p. K. Bogdaniuk

2 C – sala 148 p. A. Moszczyński

3 A – sala 241 p. M.Milewska

3 B – sala 248 p. I. Tyllo

3 C – sala 250 p. D. Bieńkowska

lut 19

Matura 2015

Nowe informacje dla zdających maturę w zakładce ” MATURA’2015″ :

* Informacje dla zdających maturę na starych zasadach

harmonogram Egzaminu Maturalnego w komunikacie Dyrektora CKE 

 

lut 14

” AMADEUSZ” – i my go obejrzymy :)

W dniu 24 lutego uczniowie naszego liceum będą obcować z wielką sztuką.

Wszyscy wybieramy się na spektakl ” Amadeusz” koszt 19 zł wychowawcy zbierają

do 18 lutego (środa).

Peter Shaffer AMADEUSZ

przekład: Kazimierz Piotrowski

reżyseria: Giovanny Castellanos

scenografia: Magdalena Gajewska

opracowanie muzyczne: Maria Rumińska

„Amadeusz” opowiada o geniuszu, który talentem wyprzedził swoją epokę, tworząc muzykę uwielbianą przez ludzi. Nie sposób przemilczeć trudnego charakteru Mozarta, który przysparzał mu wielu wrogów, w tym, niestety, w kręgu władzy. Kompozytor wierzył, że jego talent zapewni mu dostatnią posadę, jednak cesarscy dostojnicy na każdym kroku starali się temperować butę Amadeusza, ograniczając intratne zamówienia. Czas pokazał, że talentem Mozarta zachwycił się cały świat, a sztuką Petera Shaffera o nim, reżyser, Giovanny Castellanos, który przeniesie historię o geniuszu na deski sceniczne.

A po spektaklu klasy III wybiorą się na dalszy ciąg obcowania ze sztuką  :) Szczegóły wkrótce.

Wszystkie wyjścia są obowiązkowe i zgodne z realizacją podstawy programowej. 

sty 24

STUDNIÓWKA 2015

Uczniowie klas trzecich w dniu 23 stycznia bawili się w Restauracji „ERANOVA ” na balu studniówkowym.

Krótka foto relacja w Gazecie Olsztyńskiej.

http://olsztyn.wm.pl/66941-238961,Studniowka-2015-LO-IX,0.html

POLONEZ  2015

https://www.facebook.com/video.php?v=163637917325681

Taniec Mistrzów z Uczniami :)

https://www.facebook.com/video.php?v=1636399599921436

Zdjęcia – STUDNIÓWKA 2015

Fot. Piotr Ratuszyński

 

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.774735669278890.1073741868.410973412321786&type=3&uploaded=144 

 

gru 08

ZEBRANIE Z RODZICAMI

W dniu 22 stycznia  o godz. 17.00 odbędzie się kolejne spotkanie rodziców z wychowawcami klas.

1 A – sala 253 p. M. Królik

1 B – sala 252 p. A. Lachowska

1 C – sala 251 p. J. Toczko

2 A – sala 242 p. A. Baszowicka – Pliś

2 B – sala 147 A p. K. Bogdaniuk

2 C – sala 148 p. A. Moszczyński

3 A – sala 241 p. M.Milewska

3 B – sala 248 p. I. Tyllo

3 C – sala 250 p. D. Bieńkowska